67
За живе, не момемо добитися обрізання дерев біля будинку. Деревам по 30 років, недоглянуті, сухі і проходять при електричній лінії, тому самостійно немає доступу. Частина дерев просто вростають у вікна і балкони жителів. По запитам на обрізку приходять відповіді з відмовою. Як добитися зрізки сухих і небезпечних дерев, гілля яких падає на мешканців. Діти падають з дерев, є летальні випадки. Сміття з дерев скрізь.
66
Доброго дня, шановні! Всі бувають в парку ім. Т.Г.Шевченка - щоб подихати свіжим повітрям , і не тільки. Скажіть мені, та всім буде цікаво: чому біля всіх лавочок стоять смітники!? Мабуть, щоб вдихати ті смердючі запахи!??? На лавочці сидіти не можливо від смороду з смітників!!!! Прошу встановити смітники в стороні від лавочок. Це ж нормально!!!! З повагою, Сергій.
65
У 2017році Рівневодоканал проложив каналізацию,а заасфальтував тільки пів дороги і покинув.
64
Міська влада наводить порядок з незаконним розміщенням гаражів так званих черепашок та металевих ПРОШУ прибрати зазначені гаражі які займають місця прибудинкової території не дають можливості паркуванню авто та порушують права на користування прибудинковою територією інших мешканців будинку. Виникають суперечки між мешканцями які переходять до пошкоджень авто. Дякую. Мешканець буд.71 на вулиці Гагаріна.
63
500 м до центу міста. Перехрестя вулиць Дорошенка та Воля величезна брудна яма. Бруд колесами автомобілів розноситься по всьому місту. То ми Європа ?.......
62
Початок від Мельника 1 до Мельника 9 прокласти тротуарну доріжку для пішоходів.
61
На територію бувшого газорозрядного заводу звозять побутове та будівельне сміття. Це поряд з огорожею гаражного кооперативу "Нива" по вул. Шухевича. Заїзд з вул.Богоявленська біля автозаправки Укрнафти і потім направо і вниз. Цим сміттям уже засипали один з трьох заповнених водою відстійників чи то зливових вод з території заводу, чи пожежних водойм і скоро засиплють інші. Це може привести до підтоплення територіі чи гаражного кооперативу. Прохання вияснити і висвітлити ситуацію в засобах масової інформації.Ці відстійники там давно і вони збирають воду чи підтримують рівень, тому що весь час заповнені. Дальше на території біля Керамбуду теж є пожежні водойми. Хто дав дозвіл на це несанкціоноване сміттєзвалище в місті і що це за водойми чи відстійники, які засипаються мабуть для збільшення території. І нехай ці чиновники які дають на це неподобство дозвіл чи орендар цієї засміченої земельної ділянки понесуть покарання згідно закону, а відповідні органи здійснять перевірку законності цього сміттєзвалища. Будемо вдячні за оперативність і зробимо наше місто чистим і охайним.
59
Прохання встановити знак пішохідного переходу . Справа в тому що у даному місці стоїть знак пішохідного переходу, проте лише з однієї сторони дороги- для водіїв, котрі рухаються зі сторони вул. Волинської Дивізії в сторону вул.Фабрична. Для водіїв, які рухаються в протилежному напрямку, такого знаку не встановлено! Переходом користуються безліч людей, оскільки саме тим шляхом вони ідуть на роботу, в поліклініку, ведуть дітей в садочок
58
Аварійні сходи як підійматися від будинку по вул. Коновальця 3 до підземного переходу на перехресті вулиць Богоявленська та Шухевича.
57
Зупинка "магазин "Динамо" давно славиться ямами на дорозі. Плюс розбиті сходи до зупинки від будинків.
56
Пишу повідомити вам про будівлю яка знаходиться в страшному аварійному стані! (Авангард, спорт зал на 1му поверсі) Центр міста! Сором! А саме страшне що в цій будівлі займаються діти! Стеля скоро обвалиться дітям на голови і хто буде за це відповідати?! Прикріпила фото і дуже надіюсь що в найближчому майбутньому ситуацію вирішать!
55
Тинне! Тиск в мережі водопостачання значно нижче норми! Рівнеобладнано ніяк не реагує!
54
Доброго часу доби! Йдучи на зупинку, щоразу стикаюся з проблемою зруйнованих сходів по вул. Корольова до зупинки "магазин "Динамо". Це є проблемою не лише жінкам на підборах, а й мамам з дітками та літнім людям. На фото добре видно проблему.
53
Добрий день, Не вивозиться сміття вже третій тиждень, Подарунок на Новий рік від місцевої влади, Писали скарги, реакції нуль,
52
Місто Рівне- гарне місто. Але в ньому є місця, про які таке не скажеш. Це зупинка громадського транспорту на вулиці Сагайдачного. Тротуар і зупинка забудовані кіосками (сходи до деяких більші за самі кіоски). Крім того, вода з дахів і навісів тече прямо громадянам на голови. Недалеко в офісах сидить міське начальство, але воно, мабуть, цією зупинкою не користується на відміну від тисяч громадян і гостей міста. Ось і тепер пасажири, не вміщаючись на тротуарі вилазять на східці, намагачись знайти місце, де не тече на голову. Можливо мер Хомко спробує і сам цей "сервіс"?
51
Проблема з дахом на вул. Гагаріна, 47. Покрівля в неналежному стані, після дощу і танення снігу, що накопичується на даху, заливає квартиру. Наслідки на фото.
50
"Асфальтування" прибудинових територій біля будинку №34 по вул. Київській (м. Рівне). Шановна владо, протягом жовтня-листопада (поточного року) біля нашого будинку було проведено великий обсяг робіт з заміни всіх бардюрних брівок та проведено "асфальтування" прибудинкових територій біля будинку. Дані роботи, мешканці будинку, зустріли з великою радістю та насторогою, що невже в наш час дійсно влада звернула увагу на такі побутові проблеми та виділила кошти на проведення вищевикладених робіт. Так от, настороги підтвердилися слідуючими проблемами: 1. Роботи на даний час не проводяться уже тривалий термін, а біля будинку будівельна організація залишила ряд не завершених робіт, - недоасфальтовані тротуари, з яких знято попереднє аяфальтобетонне покриття , нанесене щебеневе покриття, а асфальтобетонне відсутнє. 2. На зелених зонах, залишились "купи" не розгорнутого грунту, які зовні нагадують окопи 3. І про найголовніше та найболючіше, асфальтобетонне покриття яке було вкладено вздовж будинку - виконане не якісно, асфальт погано вкатаний, сухий та без смоляного покрову. Дрібні фракції залишаються на підошвах взуття та елементерно вимітаються мітлою двірника (що проводить кожен день прибирання). Питання до влади : 1. Хто приймав якість виконання даних робіт ? 2. Який гарантійний термін виконання даних робіт ? 3. Чому будівельній організації підписані акти приймання виконаних робіт ? без завершення даних робіт та з жахливою якістю їх виконання P/S: Дана петиція буде направлена до контрольно-ревізійних установ - для перевірки розкрадання державних коштів
49
Сміття розкидане.Сміттеві баки посеред дороги.На вулиці ями до 30 см глибини.Майже центр міста.
48
Заміна Дорожнього знаку 3.1. «Рух заборонено», 3.34. "Зупинку заборонено" та час дії знаків з 7:00-19:00 на новий формат. Для зменшення потоку авто по вулиці Замковій та вулиці Шкільній
47
Встановлення пристрою примусового зниження швидкості "ЛЕЖАЧІЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ" та розкреслення єдиного на вулиці пішохідного переходу
46
Обоагородження території смітник в самому центрі міста.
45
Небезпечно стирчить арматура із, вже, зруйнованого бордюра.
44
Просимо Вас звернути увагу на дитячий майданчик, який відвідують дітки з будинків по вул.Р.Шухевича,14,12, 10 та останніх підїздів будинку №2. Даний майданчик знаходиться біля проїзжої частини дороги, яка ніякою мінімальною загорожею не прикрита. На майданчику лише 3 качелі. Одна гойдалка і одна гойдалка-балансир. Є одна маленька гірка і одна більша, більша гірка залишилась ще з часів СССР і є трохи небезпечною, бо відсутні бортики на самій гірці, є ще кругла карусель, яка не крутиться, або крутиться дуже важко, самі дітки її крутити не можуть, піску у пісочниці практично немає, одна пісочниця є, а у іншій лише просто залишки піску. На таку кількість дітей атракціонів замало, а ті що є потребують ремонту. Після дощу пройти через майданчик нереально бо можна потонути в болоті.Територія даного майданчику велика і є можливість збудувати ціле дитяче містечко або доставити більшу кількість гойдалок, бо до тих що є постійно черги діток з плачем що хочуть погойдатись.
43
Доброе утро! С чего бы начать! Нам очень нравится наш двор по улице Фабричная 5-а (5),но уже несколько лет его портит и превращает в алко-полигон ,как минимум тройка магазинов-наливаек,после посещения которых на наших детских площадках,рядом с детьми,спокойно устраивают (алконафты обоих полов) и поседелки с расписанием спиртного,и туалет и промывание кишечьника и бои без правил ну "изюминка" этих "праздников"-публичный дом под открытым небом! Вообщем живут тут люди,как на " бермудском треугольнике",скажим так!И вот из-за чего всё это.... Первый магаз-наливайка открылся в общаге по адресу ул.Фабричная,20,в народе"подвальчик" ,у него хозяева с наших "внутренних" органов. Вторая наливайка появилась по адресу ул.Фабричная,1, под названием "Зірка", ну там " хозяева"-коллектив женщин,вроде как с реальным разрешением и графиком роботы. Ну а третей "венец" "белого змея", открылся " скромно" с тыльной стороны дома ,незаметно в уголочьке по адресу Генерала Безручка 5-а,работает всегда,ночью делают вид что нероботают,но "стукающему все двери открыты"! (по не проверенной информации " хозяева" сидят в миськ.раде,по чему и работают!плюс наверняка их же и двое заведений автоматов-лохотронов по томуже адресу,которые разрушили не одну семью!). Молчу уже про хоть однулампочьку-столб в наших дворах! Так вот,хотелось бы довести до сведенья "мэра" и местных депутатов,что коль столько лет они не могут,а точнее НЕ ХОТЯТ ,урегулировать эту ситуацию,не для меня,а для нашего подростающего поколения,которые со школы ,после второй смены,мелкими перебежками,что в кромешной тьме не столкнуться с обоссаными,обрыгаными упырями пытаются добраться домой ,придётся (т.к."политики" вынуждают),взять ситуацию в свои руки и кардинально решить эту нерешаемую для нИХ ,ситуацию! Уверен,если приедет какой либо ТВ канал во дворик Фабричной 5-а (около скорой помощи),то с ними с удовольствие сообщаются как жители дома,так и сами работники скорой !