41
Доброго дня немає освітлення в темну пору алейки
40
Привезли Львівське сміття
37
Навпроти діагностичного центру обвалюється будівля, яка є архітектурною пам'яткою. Влада не реагує на звернення про допомогу реставрації будівлі.
36
Під самим фундаментом обвалилася земля, асфальт из—за прорива труби в другому місті, але вода знайшла виход саме тут і підмила грунт. Досі не знайшли хто має усувати наслідки.
35
На стоянці для авто, яка знаходиться в нашому дворі за сміттєвими баками, меканці приватних будинків з вулиць Лисенка, та М. Вовчка, безкінця роблять звалище із будівельних відходів, вивезенної землі, обрізанного гілля. Та не то, що авто не можна поставити, там пройти не можжна часом асфальтне покриття знищене повністю. В мене такі питання: 1.Чи можемо ми, мешканці будинку, за власний рахунок, огородити цю теритрію для стоянки авто парканом-сіткою?(будинок не ОСББ). 2.Винести майданчик для сміття за межі двору. А по вулицях Лисенка та М.Вовчка нехай сміттєприбиральні машини і забирають їхнє сміття.
34
Доброго дня! По вулиці Незалежності поруч з будинком 8 осінню(а можливо ще і минулого літа) проводились роботи по заміні трубопроводів. Вздовж зовнішньої частини будинку було розкопано землю, пошкоджено при цьому і асфальт і газони, чого не оминути, але після робіт - все просто безладно закидано землею. Це не лише неприємно з естетичної точки зору, а й доставляє труднощі і період дощу, чи як було нещодавно -танення снігу. Для того щоб зайти в двір, мешканці будинку робили імпровізовану "кладку" через грязьову кашу (що не дуже допомагає виходити "чистим з води"). Оскільки земля насипана вздовж будинку поруч з тротуаром, під час дощу весь бруд стікає на нього. Додаю фото зроблені в погожу погоду з них можна принаймні уявити як все це виглядає в дощ.
33
Прошу звернути увагу на те, що ще літом 2017 р. хтось викрав люк і до цього часу ніхто з комунальників не звернув на це увагу. Була написана заява до поліції ще в листопаді, також було звернення в Міськ ШЕУ та водоканал, але всі ці служби перекидают проблему один на одного. Прошу звернути особливу увагу на те, що тут часто проходять діти, адже в приміщенні знаходиться гуртівня іграшок.
32
дорожнє покриття в жахливому стані, ремонту не було років 20
31
майже над територією дитячого садка звисає велика зламана гілка (центр фото).
29
Нерозчищені тротуари
27
Декілка власників квартир не оплатили рахунки за воду, а відключили водопостачання у всьому будинку - без попередження. Ми вважаємо таке рішення проблеми - не справедливим,адже більшість жителів будинку регулярно здійснюють платежі. Просимо вас звернути увагу на дану проблему та допомогти у її рішенні. Дякуємо за можливість виявлення громадської ініціативи.
26
Не розчищена від снігу дорога. Гололід.
25
25 січня без попередження відключили світло на увесь день .
24
Площадка не соответствует пунктам 2.7 и 2.8 Государственных санитарных норм. Мусор вываливается из переполнены контейнер и ветром разносит по улице.
23
Прошу по можливості здійснити вплив на громадськість для запровадження заборони викиду каналізаційних відходів в озеро Басів Кут. Дякую!