54
Доброго часу доби! Йдучи на зупинку, щоразу стикаюся з проблемою зруйнованих сходів по вул. Корольова до зупинки "магазин "Динамо". Це є проблемою не лише жінкам на підборах, а й мамам з дітками та літнім людям. На фото добре видно проблему.
53
Добрий день, Не вивозиться сміття вже третій тиждень, Подарунок на Новий рік від місцевої влади, Писали скарги, реакції нуль,
52
Місто Рівне- гарне місто. Але в ньому є місця, про які таке не скажеш. Це зупинка громадського транспорту на вулиці Сагайдачного. Тротуар і зупинка забудовані кіосками (сходи до деяких більші за самі кіоски). Крім того, вода з дахів і навісів тече прямо громадянам на голови. Недалеко в офісах сидить міське начальство, але воно, мабуть, цією зупинкою не користується на відміну від тисяч громадян і гостей міста. Ось і тепер пасажири, не вміщаючись на тротуарі вилазять на східці, намагачись знайти місце, де не тече на голову. Можливо мер Хомко спробує і сам цей "сервіс"?
51
Проблема з дахом на вул. Гагаріна, 47. Покрівля в неналежному стані, після дощу і танення снігу, що накопичується на даху, заливає квартиру. Наслідки на фото.
50
"Асфальтування" прибудинових територій біля будинку №34 по вул. Київській (м. Рівне). Шановна владо, протягом жовтня-листопада (поточного року) біля нашого будинку було проведено великий обсяг робіт з заміни всіх бардюрних брівок та проведено "асфальтування" прибудинкових територій біля будинку. Дані роботи, мешканці будинку, зустріли з великою радістю та насторогою, що невже в наш час дійсно влада звернула увагу на такі побутові проблеми та виділила кошти на проведення вищевикладених робіт. Так от, настороги підтвердилися слідуючими проблемами: 1. Роботи на даний час не проводяться уже тривалий термін, а біля будинку будівельна організація залишила ряд не завершених робіт, - недоасфальтовані тротуари, з яких знято попереднє аяфальтобетонне покриття , нанесене щебеневе покриття, а асфальтобетонне відсутнє. 2. На зелених зонах, залишились "купи" не розгорнутого грунту, які зовні нагадують окопи 3. І про найголовніше та найболючіше, асфальтобетонне покриття яке було вкладено вздовж будинку - виконане не якісно, асфальт погано вкатаний, сухий та без смоляного покрову. Дрібні фракції залишаються на підошвах взуття та елементерно вимітаються мітлою двірника (що проводить кожен день прибирання). Питання до влади : 1. Хто приймав якість виконання даних робіт ? 2. Який гарантійний термін виконання даних робіт ? 3. Чому будівельній організації підписані акти приймання виконаних робіт ? без завершення даних робіт та з жахливою якістю їх виконання P/S: Дана петиція буде направлена до контрольно-ревізійних установ - для перевірки розкрадання державних коштів
49
Сміття розкидане.Сміттеві баки посеред дороги.На вулиці ями до 30 см глибини.Майже центр міста.
48
Заміна Дорожнього знаку 3.1. «Рух заборонено», 3.34. "Зупинку заборонено" та час дії знаків з 7:00-19:00 на новий формат. Для зменшення потоку авто по вулиці Замковій та вулиці Шкільній
47
Встановлення пристрою примусового зниження швидкості "ЛЕЖАЧІЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ" та розкреслення єдиного на вулиці пішохідного переходу
46
Обоагородження території смітник в самому центрі міста.
45
Небезпечно стирчить арматура із, вже, зруйнованого бордюра.
44
Просимо Вас звернути увагу на дитячий майданчик, який відвідують дітки з будинків по вул.Р.Шухевича,14,12, 10 та останніх підїздів будинку №2. Даний майданчик знаходиться біля проїзжої частини дороги, яка ніякою мінімальною загорожею не прикрита. На майданчику лише 3 качелі. Одна гойдалка і одна гойдалка-балансир. Є одна маленька гірка і одна більша, більша гірка залишилась ще з часів СССР і є трохи небезпечною, бо відсутні бортики на самій гірці, є ще кругла карусель, яка не крутиться, або крутиться дуже важко, самі дітки її крутити не можуть, піску у пісочниці практично немає, одна пісочниця є, а у іншій лише просто залишки піску. На таку кількість дітей атракціонів замало, а ті що є потребують ремонту. Після дощу пройти через майданчик нереально бо можна потонути в болоті.Територія даного майданчику велика і є можливість збудувати ціле дитяче містечко або доставити більшу кількість гойдалок, бо до тих що є постійно черги діток з плачем що хочуть погойдатись.
43
Доброе утро! С чего бы начать! Нам очень нравится наш двор по улице Фабричная 5-а (5),но уже несколько лет его портит и превращает в алко-полигон ,как минимум тройка магазинов-наливаек,после посещения которых на наших детских площадках,рядом с детьми,спокойно устраивают (алконафты обоих полов) и поседелки с расписанием спиртного,и туалет и промывание кишечьника и бои без правил ну "изюминка" этих "праздников"-публичный дом под открытым небом! Вообщем живут тут люди,как на " бермудском треугольнике",скажим так!И вот из-за чего всё это.... Первый магаз-наливайка открылся в общаге по адресу ул.Фабричная,20,в народе"подвальчик" ,у него хозяева с наших "внутренних" органов. Вторая наливайка появилась по адресу ул.Фабричная,1, под названием "Зірка", ну там " хозяева"-коллектив женщин,вроде как с реальным разрешением и графиком роботы. Ну а третей "венец" "белого змея", открылся " скромно" с тыльной стороны дома ,незаметно в уголочьке по адресу Генерала Безручка 5-а,работает всегда,ночью делают вид что нероботают,но "стукающему все двери открыты"! (по не проверенной информации " хозяева" сидят в миськ.раде,по чему и работают!плюс наверняка их же и двое заведений автоматов-лохотронов по томуже адресу,которые разрушили не одну семью!). Молчу уже про хоть однулампочьку-столб в наших дворах! Так вот,хотелось бы довести до сведенья "мэра" и местных депутатов,что коль столько лет они не могут,а точнее НЕ ХОТЯТ ,урегулировать эту ситуацию,не для меня,а для нашего подростающего поколения,которые со школы ,после второй смены,мелкими перебежками,что в кромешной тьме не столкнуться с обоссаными,обрыгаными упырями пытаются добраться домой ,придётся (т.к."политики" вынуждают),взять ситуацию в свои руки и кардинально решить эту нерешаемую для нИХ ,ситуацию! Уверен,если приедет какой либо ТВ канал во дворик Фабричной 5-а (около скорой помощи),то с ними с удовольствие сообщаются как жители дома,так и сами работники скорой !
42
Давно хотіли відкрити свою справу???? Немаєте можливості сплачувати податки та зареєструватися як СПД. Тільки у Рівному є така можливість, відкрити СТО і поставити декілька гаражів прямо в дворі. З приходом ночі там збираються неординарні особистості, і влаштовують свої вечірки. Вдень там також не затишно. 1 гараж стоїть вже більше 15 років незрозуміло чому, адже на машині яка гниє в ньому давно вже ніхто не їздить. 2 гараж прибутковий бізнес, з рук одного власника переходить до іншого.
41
Доброго дня немає освітлення в темну пору алейки
40
Привезли Львівське сміття
37
Навпроти діагностичного центру обвалюється будівля, яка є архітектурною пам'яткою. Влада не реагує на звернення про допомогу реставрації будівлі.
36
Під самим фундаментом обвалилася земля, асфальт из—за прорива труби в другому місті, але вода знайшла виход саме тут і підмила грунт. Досі не знайшли хто має усувати наслідки.
35
На стоянці для авто, яка знаходиться в нашому дворі за сміттєвими баками, меканці приватних будинків з вулиць Лисенка, та М. Вовчка, безкінця роблять звалище із будівельних відходів, вивезенної землі, обрізанного гілля. Та не то, що авто не можна поставити, там пройти не можжна часом асфальтне покриття знищене повністю. В мене такі питання: 1.Чи можемо ми, мешканці будинку, за власний рахунок, огородити цю теритрію для стоянки авто парканом-сіткою?(будинок не ОСББ). 2.Винести майданчик для сміття за межі двору. А по вулицях Лисенка та М.Вовчка нехай сміттєприбиральні машини і забирають їхнє сміття.
34
Доброго дня! По вулиці Незалежності поруч з будинком 8 осінню(а можливо ще і минулого літа) проводились роботи по заміні трубопроводів. Вздовж зовнішньої частини будинку було розкопано землю, пошкоджено при цьому і асфальт і газони, чого не оминути, але після робіт - все просто безладно закидано землею. Це не лише неприємно з естетичної точки зору, а й доставляє труднощі і період дощу, чи як було нещодавно -танення снігу. Для того щоб зайти в двір, мешканці будинку робили імпровізовану "кладку" через грязьову кашу (що не дуже допомагає виходити "чистим з води"). Оскільки земля насипана вздовж будинку поруч з тротуаром, під час дощу весь бруд стікає на нього. Додаю фото зроблені в погожу погоду з них можна принаймні уявити як все це виглядає в дощ.
33
Прошу звернути увагу на те, що ще літом 2017 р. хтось викрав люк і до цього часу ніхто з комунальників не звернув на це увагу. Була написана заява до поліції ще в листопаді, також було звернення в Міськ ШЕУ та водоканал, але всі ці служби перекидают проблему один на одного. Прошу звернути особливу увагу на те, що тут часто проходять діти, адже в приміщенні знаходиться гуртівня іграшок.
32
дорожнє покриття в жахливому стані, ремонту не було років 20
31
майже над територією дитячого садка звисає велика зламана гілка (центр фото).