12 лютого 2019 р.
За світло відтепер треба платити не «Рівнеобленерго» (НОВІ РЕКВІЗИТИ)

Із 1 січня 2019 року розрахунок необхідно здійснювати за реквізитами ТОВ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ", яка є постачальником універсальної послуги для побутових та малих непобутових споживачів на території Рівненської області.

Варто звернути увагу, що розрахунковий рахунок змінився, він різниться у залежності від району електричних мереж.

"Рівнеобленерго" наводить банківські реквізити поточного рахунку із спеціальним режимом використання для сплати за спожиту електричну енергію.

Отримувач:ТОВ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 42101003. Банк отримувача: філія – Рівненське ОУ АТ "Ощадбанк". МФО: 333368

№ 26032304049867 – рахунок для оплати електроенергії споживачами Зарічненського, Дубровицького, Сарненського, Володимирецького, Рокитнівського та Березнівського районів та м.Вараш,

№ 26033303049867 – рахунок для оплати електроенергії споживачами Костопільського, Здолбунівського, Гощанського, Корецького, Острозького, Рівненського районів та м.Рівне,

№ 26034302049867 – рахунок для оплати електроенергії споживачами Дубенського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів.

На території районів електричних мереж (РЕМ) розміщені платіжні термінали АТ «Перший інвестиційний банк», через які можна самостійно і без комісії проводити розрахунки за спожиту електричну енергію.

Також, рахунки за електричну енергію, виставлені ТОВ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», можна сплачувати за допомогою системи електронних платежів. Система працює з картками VISA та MasterCard всіх українських банків.

Зміни на ринку електроенергії України з метою демонополізації запровадили з початку року, відповідно до Закону України.

З 2019 року функцією «Рівнеобленерго» буде виключно розподіл електричної енергії. А функцію постачальника послуг на території Рівненської області виконуватиме «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» (РОЕК).

Тим, хто за звичкою заплатив за світло обленерго, кошти перекажуть енергопостачальній компанії. Але для цього потрібно написати відповідну заяву.