27 червня 2018 р.
Несанкціоновані земельні роботи призвели до знеструмлення кількох вулиць Рівного

У вівторок, 26 червня, близько 15.15 без електроенергії залишилася низка вулиць обласного центру: Міцкевича, Князя Володимира, частина Соборної, Млинівська

Вже за півгодини фахівці «Рівнеобленерго» перезаживили частину споживачів, деяким рівнянам на відновлення електропостачання довелося очікувати близько години. Станом на 17.00 оперивно-виїзні бригади ПрАТ «Рівнеобленерго» працюють над відновленням електропостачання на вулиці Млинівській.

Під час встановлення причини аварійного відключення з’ясувалося, що його спричинило пошкодження кабельної лінії 10 кВ приватною особою.

Мешканець м. Рівне, вул. Залізняка, 11 у власному господарстві встановлював огорожу і перфоратором пошкодив кабельну мережу, внаслідок чого спрацювала аварійна система.

На щастя, винуватець знеструмлення не постраждав.

«Рівнеобленерго» звертає увагу, що згідно з Правилами охорони електричних мереж, у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв без письмової згоди енергопідприємств, у віданні яких перебувають ці мережі, а також без присутності їх представника забороняється виконання земляних робіт на глибині понад 0,3 метра.

За наявності в зоні земляних робіт підземних комунікацій роботи треба проводити з особливою обережністю. При виявленні будь-яких підземних комунікацій, роботи необхідно негайно припинити, а рішення щодо їх продовження має ухвалюватися лише за участю представників зацікавлених організацій.